Професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна взяла участь у Міжнародному освітньому форумі «NewEdu». Це одна з найцікавіших та наймасштабніших подій освітнього простору України. Основна мета проведення форуму – формування простору нового мислення та нових сенсів для успішного впровадження реформи освітньої системи в напрямі євроінтеграції. Учасники заходу ознайомилися з провідними ідеями та тенденціями у світовій освітній сфері. Програма форуму була насиченою важливими подіями та актуальними лекціями.

У заході взяли участь представники закладів середньої, професійно-технічної, вищої освіти, тренінгові компанії, організації, що працюють у сфері освіти дорослих, представники органів влади, громадських організацій, соціально-відповідального бізнесу, проектних офісів, агенцій розвитку громад та інші. Спікерами форуму стали відомі викладачі та освітні діячі з усього світу – Австралії, Фінляндії, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Польщі, Литви, Південної Кореї та України.