На ранковому шикуванні ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив курсантів вишу.

За сумлінне ставлення до навчання, зразкове виконання службових обов’язків, активну участь у громадському житті університету курсанту другого курсу факультету № 2 Сергію Подтопті присвоєно спеціальне звання молодшого складу поліції капрал поліції.

На Чемпіонаті України з панкратіону та грепплінгу серед юнаків та юніорів курсанти навчального закладу вибороли призові місця. Другі місця посіли: курсант другого курсу факультету № 1 Руслан Стадніченко та курсант першого курсу факультету № 1 Артем Новіков. Треті  місця – курсант першого курсу факультету № 1 Анатолій Єгіазарян та курсант другого курсу факультету № 2 Станіслав Терехов.