В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочався новий курс навчання за різними напрямами підготовки. Так, на курсах підвищення кваліфікації розпочали навчання 102 працівника поліції за напрямами «Слідчі НПУ», «Кримінальна поліція», «Патрульна поліція» та «Кадрове забезпечення». 30 працівників Департаменту патрульної поліції, представники управлінь патрульної поліції в Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях проходять курс спеціалізації. Курс первинної професійної підготовки розпочався для 93 поліцейських – представників Департаменту патрульної поліції та Головного управління Національної поліції в Харківській області.

Зі слухачами курсів підвищення кваліфікації, спеціалізації та первинної професійної підготовки поліцейських зустрівся перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, який зазначив, що головними пріоритетами для слухачів курсів є здобуття якісної освіти, дотримання службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку. Перший проректор зазначив, що в університеті створені необхідні умови для якісного навчання, самостійної підготовки, занять спортом, відпочинку та побуту.