На ранковому шикуванні особового складу ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив курсантів вишу, які посіли призові місця у змаганнях з кросфіту та бойового мистецтва Комбат самозахист.

На Всеукраїнському турнірі з бойового мистецтва Комбат самозахист переможцями стали курсант першого курсу факультету № 3 Дмитро Шевченко, курсант третього курсу факультету № 1 Ілля Рева, курсант 1 курсу факультету № 2 Ростислав Рубайло. Другі місця посіли: курсанти першого курсу факультету № 2 Дмитро Волков, Максим Половинко та Богдан Бутенко; треті  місця – курсант першого курсу факультету № 1 Вадим Бігун та курсант першого курсу факультету № 2 Ігор Скрипник.

На Першості м. Харкова з кросфіту слухач магістратури факультету № 1 лейтенант поліції Павло Філонов виборов перше місце.