Доцент кафедри криміналістики та судової експертології факультету № 1 ХНУВС Світлана Лозова та викладач циклу загально-правових дисциплін Інституту післядипломної освіти Руслан Єдін успішно пройшли підвищення кваліфікації у спеціальному навчально-тренувальному відділенні домедичної підготовки Київського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» на базі Національної академії внутрішніх справ за програмою підвищення кваліфікації фахівців для надання домедичної допомоги.

Підготовку пройшли особи, які зобов’язані надавати домедичну допомогу постраждалим, але не мають медичної освіти, а саме: співробітники Національної поліції України, працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій та інші особи.

Тренери, які проводили заняття, пройшли повний курс спеціальної підготовки в міжнародному центрі парамедецини S.M.U.R.D та сертифіковані за стандартами NАТО.