У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки Харківського університетського консорціуму проходить XVIII Міжнародний науковий конгрес «Публічне управління ХХІ століття: світові практики та національні перспективи».

У науковому заході беруть участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ: академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, генерал-полковник міліції Олександр Бандурка, а також науково-педагогічні працівники, курсанти, слухачі магістратури, ад’юнкти. Серед учасників Конгресу – науковці, викладачі вищих навчальних закладів, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, докторанти, аспіранти, представники засобів масової інформації, громадських організацій та ін.

Пленарне засідання  відкрила директор Інституту, доктор соціологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, Президент Харківського університетського консорціуму Людмила Бєлова. Учасників Конгресу також привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев, проректор з наукової роботи НТУ «ХПІ» Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Андрій Марченко.

Мета проведення Конгресу – узагальнення та оприлюднення результатів наукових досліджень у галузі публічного управління та адміністрування і практики державотворення та розробка пропозицій щодо підвищення ефективності діяльності інституцій державної влади та місцевого самоврядування.