Бібліотека університету отримала в дар від авторського колективу кафедри спеціальної фізичної підготовки нове видання «Тактика самозахисту та особистої безпеки працівників Національної поліції України: методичні рекомендації».

Методичні рекомендації мають практично-прикладний характер з урахуванням сучасної нормативної бази. Представлено модель застосування сили, тактика самозахисту, наведено приклади ситуаційних завдань, а також порядок та критерії оцінювання тактики самозахисту.

Видання буде корисним для викладачів та інструкторів з особистої безпеки при плануванні та підготовці до проведення практичних занять та занять у системі службової підготовки особового складу працівників Національної поліції України.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданням.