Науково-педагогічні працівники факультету №4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у проведенні двох дводенних тренінгів для працівників прокуратур з усіх областей України, що були організовані у м. Львів Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

У рамках проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні» за сприяння урядів Канади, Великої Британії та Сполучених Штатів Америки офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні провів для сорока дев'яти прокурорів тренінги з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій.

В якості тренерів окрім іноземних фахівців також були залучені декан факультету №4 університету підполковник поліції В’ячеслав Марков, професор кафедри кібербезпеки Віталій Носов та доцент кафедри кібербезпеки підполковник поліції Олександр Манжай.

На тренінгу прокурори ознайомилися з напрямами використання інформаційних технологій під час вчинення злочинів у сфері торгівлі людьми, особливостями огляду засобів комп’ютерної техніки, виявлених на місці події, а також виконали комплексні практичні вправи, спрямовані на закріплення отриманих теоретичних знань.