Професор кафедри соціально-економічних дисциплін В’ячеслав  Васенко та начальник відділу економічного аналізу, інвестицій та розвитку сільських територій Департаменту агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації Любов Придатко провели бінарне заняття з дисциплін «Принципи менеджменту» та «Основи інвестиційної діяльності» для студентів четвертого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Начальник відділу виступила з доповіддю «Інвестиційні комунікації» і розповіла студентам про особливості комунікаційного процесу між суб’єктами господарювання і органами державної влади. Крім того, вона зупинилась на перевагах розвитку для регіону підприємств галузей АПК, що мають пріоритетну підтримку держави,  і розповіла про позитивний досвід  їх функціонування.