На ранковому шикуванні особового складу університету ректор навчального закладу генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив курсантів вишу.

За сумлінне ставлення до навчання, зразкове виконання службових обов’язків, активну участь у громадському житті університету курсанту другого курсу факультету № 1 Ростиславу Кислюку присвоєно спеціальне звання молодшого складу поліції капрал поліції.

У м. Нікополь пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Переможницею стала курсант першого курсу факультету № 2 Альона Килипко. Курсанти першого курсу факультету № 2 Вадим Коковін та Олександр Нежмаков вибороли друге місце.

На Чемпіонаті Titan challenge powerlifting курсант першого курсу факультету № 3 Данило Турченюк посів друге місце.