Сквери на території Харківського національного університету внутрішніх справ улюблене місце відпочинку для курсантів, студентів, слухачів магістратури, ад’юнктів та працівників навчального закладу.

Скульптури, фонтани та декоративне обладнання є перлиною скверів – усі факультети долучаються до створення чарівного арт-простору. Ландшафтні композиції та море квітів переносять кожного із сірої буденності в світ спокою та відпочинку. Території обладнано затишними лавочками, на яких із задоволенням відпочивають у будь-яку пору року: можна послухати музику, погортати сторінки книг, поспілкуватися з друзями або просто закрити очі та, насолоджуючись гудінням бджіл та ароматом квітучих дерев, помріяти про майбутнє.