З метою національно-патріотичного виховання молоді у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ за участі викладачів Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» пройшли навчально-польові заняття з учнями одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Суми, які завершують вивчення курсу «Захист Вітчизни». Учні виконали навчальні вправи зі стрільби в інтерактивному мультимедійному тирі, оглянули зразки зброї та спеціальних засобів, які знаходяться на озброєнні підрозділу поліції особливого призначення КОРД, відвідали заняття з криміналістики. Також учасники заходу переглянули відеоматеріали про Харківський національний університет внутрішніх справ та його Сумську філію, поспілкувалися з викладачами філії та представником відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУ НП в Сумській області.