У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів факультету № 5.

У заході взяли участь ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректори, керівництво факультету № 5, слухачі та випускники навчального закладу.

Урочистості розпочалися із вшанування пам’яті загиблих співвітчизників хвилиною мовчання, а також покладання квітів до пам’ятника.

До випускників звернувся ректор університету Валерій Сокуренко. Він привітав їх із визначною подією – отриманням диплома про вищу освіту та побажав стати керівниками високого ґатунку у лавах Національної поліції України.

Усього за заочною формою навчання диплом про вищу освіту отримали 263 випускники. Диплом магістра за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» – 68 осіб. Дипломи бакалавра за напрямами підготовки «Право» та «Правоохоронна діяльність» отримали 195 працівників поліції.

Завершились урочистості виступом учасників художньої самодіяльності та фотографуванням на згадку.