17 травня 2018 року відзначатиметься Всесвітній день вишиванки. Запрошуємо весь колектив Харківського національного університету внутрішніх справ – працівників, курсантів та студентів долучитися до свята та одягнути вишиванки. Заходи з нагоди свята відбудуться о 9 годині біля адміністративного корпусу навчального закладу.

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, самобутнє і самодостатнє, не прив'язане до жодного державного чи релігійного, яке служить своєрідним символом об’єднання української нації в усьому її різноманітті та поваги до національних традицій. У цей день українці надягають національні вишиті сорочки на роботу і навчання – незалежно від етнічної приналежності або віросповідання.

Відзначимо цей день разом!