З нагоди Дня науки, який щорічно в Україні відзначається в травні, працівники бібліотеки Харківського національного університету внутрішніх справ за участю працівників Харківської обласної бібліотеки підготували для першокурсників біографічну відеолекцію «Імена науковців-харків’ян в історії міста».

Юнаки та дівчата дізналися, що Харків – це місто багатьох наукових відкриттів, які мають світове значення, ознайомились з науковою спадщиною трьох лауреатів Нобелівської премії: фізика Льва Ландау, економіста Саймона Кузнеця та біолога Іллі Мечникова, дізналися про винаходи багатьох інших науковців міста.

Наприкінці заходу університетська молодь ознайомилася з книжково-ілюстративною експозицією «Наука – важливий чинник розвитку Держави».