Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, Заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко взяв участь у роботі Міжнародної конференції «Реформування військової юстиції – виявлення потреб і можливостей у країнах колишнього Радянського Союзу, що переживають трансформацію», яка відбулася в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Конференцію було організовано за підтримки Женевського центру демократичного контролю над збройними силами (DCAF) за безпосередньої участі робочої групи Консорціуму оборонних академій та інститутів з питань безпеки за програмою «Партнерство заради миру».

Учасники конференції обговорили питання, пов’язані з трансформацією системи військової юстиції на території колишнього Радянського Союзу, правами людини та громадянськими свободами, а також гендерну політику.