«Свобода та особиста недоторканість. Право на приватність», «Свобода від катувань, жорстокого, нелюдського або такого, що принижує гідність поводження чи покарання» та «Міжнародні стандарти у сфері прав людини». Це теми інструктивних занять, які провів для поліцейських ГУНП в Полтавській області доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент Олександр Радченко.

Під час занять увага працівників поліції акцентувалася на відмінностях у поняттях «обмеження» та «порушеннях» прав людини, зокрема права на свободу та особисту недоторканність. Викладач розкрив поняття та значення міжнародних стандартів у сфері прав людини, проаналізував зміст різних категорій міжнародних актів, які складають формально-юридичну основу міжнародних стандартів у сфері прав людини, а також навів фабули конкретних справ, у яких міститься правова позиція Європейського суду з прав людини щодо його розуміння змісту такого поводження чи покарання, що принижує гідність особи, нелюдського поводження чи покарання та катування.