Працівник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяв участь у круглому столі «Чому гальмується реформа поліції? Досвід співпраці місцевих громад та Національної поліції Харківщини», що відбувся у прес-центрі «Накипіло». Учасники обговорили, як рухається реформування Національної поліції, як це впливає на роботу правоохоронних структур в Харківській області, як взаємодіють територіальні громади і поліцейські та перспективи співпраці правоохоронців з громадськістю.

Учасниками круглого столу були науковці, громадські діячі, працівники поліції, представники об’єднаних територіальних громад, журналісти: аналітик фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Андрій Сухарина представив результати нещодавно проведеного соціологічного дослідження щодо довіри населення до поліції, голова Фонду місцевої демократії Ольга Мірошник, голова громадського формування з охорони громадського порядку «Корпус громадської безпеки» Володимир Степаненко, керівник проекту «Діалог поліції та громади» Олена Копіна (проект реалізовано протягом 2017 року у об’єднаній територіальній громаді Нової Водолаги), голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», координатор проекту «Шерифи для нових громад» по Харківській області Юрій Чумак та заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Олексій Сердюк.

Під час круглого столу було презентовано видання «Діалог поліції та громади як соціальна технологія впровадження принципів Community Policing у місцевій громаді».