Курсанти 2 курсу факультету № 2 разом із доцентом кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковником поліції Валентиною Гончарук відвідали Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова. Це один із найбільших музеїв України, провідний культурний центр Слобожанщини та Східної України.

Під час ознайомлення з експозиціями музею, особливу увагу курсантів привернула виставка «Антитерористична операція і Харківщина». Експозиція діє з 2 вересня 2015 р. і знайомить відвідувачів з подіями, які передували війні на Донбасі, а також з перебігом військових дій на сході України. Із зацікавленням молодь оглянула й військову техніку, яка експонується біля північної сторони будинку музею.