У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася зустріч випускників факультету № 1, які закінчили виш 20 років назад. Такі зустрічі завжди надзвичайно емоційні та зворушливі, адже юні й необізнані хлопці та дівчата стали дорослими й досвідченими фахівцями своєї справи з великим життєвим та професійним досвідом, здобутками та перемогами, а на плечах вже не погони сержантів, а зірки офіцерів правоохоронних органів України. Багато хто з них обіймає високі керівні посади. Так, на зустрічі випускників був присутній колишній курсант ХНУВС, а нині – начальник ГУНП в Тернопільській області полковник поліції Олександр Богомол.

Випускники раділи одне одному, багато спілкувалися, ділилися новинами та спогадами юності. Вони зустрілися з керівництвом університету та факультету, оглянули нові аудиторії, навчальні полігони, спортивні майданчики, відзначивши, що рідний виш дуже змінився. Це  сучасний, потужний навчальний заклад, який постійно розвивається, крокуючи в ногу з часом.