Керівний склад Харківського національного університету внутрішніх справ, працівники, курсанти та студенти взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Незалежності України з нагоди державного свята – Дня Конституції України. Серед учасників заходу – представники органів державної влади та місцевого самоврядування, різних установ та організацій, громадських та політичних об’єднань,  депутатський корпус, учасники АТО, мешканці міста, курсанти та студенти вишів Харкова.

За словами ректора університету Валерія Сокуренка, прийняття чинної Конституції України Верховною Радою 28 червня 1996 року стало важливим етапом у розвитку українського суспільства. Основним Законом України було закладено фундамент для розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.