У рамках робочого візиту до Харкова Арсен Аваков відвідав Харківський національний університет внутрішніх справ, де проходитимуть навчання працівники нової патрульної служби.

Арсен Аваков зустрівся з курсантами, студентами та науково-педагогічним складом університету аби презентувати проект нової патрульної служби.

«Ми зібрались, щоб поговорити з вами про наше майбутнє. Суспільство чекає від нас реформ. Я закликаю вас активно долучатись до побудови нової поліції. Необхідні швидкі зміни, щоб люди змогли нам довіряти. Міліція переходить до європейських сервісних функцій», – зазначив Міністр внутрішніх справ.

Звертаючись до курсантів Арсен Аваков підкреслив: «Ми на вас розраховуємо, як на фундаментальну, базову основу майбутньої поліції. Нам потрібні професійні кадри».

Прес-служба МВС України