Під час урочистостей з нагоди Дня Національної поліції України відбулося нагородження працівників та курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ.

За зразкове виконання службового обов’язку, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу підготовки фахівців для Національної поліції відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено лейтенанта поліції Владислава Руднєва, який здобуває ступінь вищої освіти магістра на факультеті № 3. Подяку Харківського міського голови отримали лейтенант поліції Яна Боторова – інспектор факультету № 3 та Олена Піхурець – доцент кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4. Відзнакою голови адміністрації Слобідського району Харківської міської ради нагороджені капітан поліції Сергій Абламський – доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 та Віктор Журавель – викладач циклу спеціальних дисциплін Інституту післядипломної освіти ХНУВС.

За сумлінне ставлення до навчання, зразкове виконання службових обов’язків, активну участь у громадському житті університету та з нагоди Дня Національної поліції України Наказом ректора Харківського національного університету внутрішніх справ присвоєно в порядку заохочення спеціальне звання молодшого складу поліції - капрал поліції - курсантам факультету № 1:

рядовому поліції Ігорю Безверхому – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Данилу Граневському – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Владиславу Лубинцю – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Олександру Мігальчинському – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Віталію Найді – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Станіславу Рубльову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Вікторії Цебинозі  – курсанту 3 курсу;

рядовому поліції Олені Цебинозі – курсанту 3 курсу.

Курсантам факультету № 2:

рядовому поліції Ростиславу Рубайлу – курсанту 1 курсу;

рядовому поліції Олександру Данілову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Максиму Іллінському – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Максиму Мирошниченку – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Володимиру Мордвінову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Станіславу Терехову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Іллі Севостьянову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Ярославу Шевченку – курсанту 2-го курсу;

рядовому поліції Максиму Ягуфарову – курсанту 2 курсу.

Курсанту факультету № 3:

рядовому поліції Віталію Яценку – курсанту 1 курсу.

Курсантам факультету № 4:

рядовому поліції Яннісу Антоненку – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Олексію Барбашову – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Михайлу Линнику – курсанту 2 курсу;

рядовому поліції Андрію Супруну – курсанту 2 курсу.

Нагороди від імені ректора університету генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка вручив перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець.