Восьмирічний харків’янин Тихон Черняєв став чемпіоном світу з шахів, подолавши супротивників у змаганнях – з рапіду та бліцу. Привітав шахового генія з високими досягненнями та побажав нових перемог і подальших успіхів у спортивній кар’єрі президент Харківської обласної федерації шахів (ректор Харківського національного університету внутрішніх справ 2012–2015 рр.) Сергій Гусаров: «Твоя перемога в Чемпіонаті світу, який проходив у м. Мінську, стала вагомим внеском у скарбничку досягнень Харківської шахової школи – добре відомої не тільки в Україні, але й за її межами. Упевнений, що твої найбільші досягнення – попереду. Навчайся, набувай нових знань, сміливо долай труднощі, прославляй наше місто й нашу державу! Ми підтримуємо тебе, віримо в тебе і твою щасливу зірку!».

Президент федерації вручив юному шахісту лист-привітання від федерації та подарунок – шахи з шоколаду.

Хлопчик зізнався, що мріє стати наймолодшим гросмейстером у світі та продовжувати займатися улюбленою справою.

Також Сергій Миколайович вручив Почесну грамоту та нагороду Кабінету Міністрів України українському шахісту, майстру спорту України міжнародного класу, міжнародному гросмейстеру Антону Коробову.

Пишаємося Харківською шаховою школою, яка прославляє наше рідне місто на міжнародній арені.