У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася інструктивно-методична нарада щодо організації та проведення табірного збору для першокурсників.

У нараді взяли участь перший проректор навчального закладу підполковник поліції Дмитро Швець, проректор полковник поліції Михайло Бурдін, проректор Анатолій Клочко, керівники факультетів, структурних підрозділів, курсової ланки та молодші командири, які залучені до проведення табірного збору. Обговорювалися питання, пов’язані з проживанням, харчуванням, дозвіллям, забезпеченням юнаків і дівчат форменим одягом тощо.

За час проходження табірного збору, який триватиме з 16 по 30 серпня, на першокурсників очікує насичена програма. Це – набуття початкових знань зі спеціальної та загально-військової підготовки, фізичне загартування, формування психологічної стійкості та готовності до служби в поліції, підготовка до прийняття Присяги працівника поліції, а також заходи патріотичного та культурно-виховного характеру.