Виховними, культурно-масовими та спортивними заходами були насичені вихідні першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ, які проходять табірний збір. Так, на кожному навчальному курсі факультетів було проведено відбір юнаків і дівчат до спортивних команд для участі у спортивних змаганнях, приурочених до Дня Прапора та 27-ї річниці Незалежності України. Програма спортивних змагань є насиченою. Команди змагатимуться в ігрових видах спорту – футболі, волейболі, баскетболі, у силових вправах, у підтягуванні на перекладині, перетягуванні канату тощо.

У рамках національно-патріотичного виховання учасниками табірного збору було переглянуто фільми «Тарас Бульба» та «Кіборги».