Покладанням квітів до підніжжя монументу Незалежності на площі Конституції у Харкові розпочалися урочистості з нагоди 27-ї річниці Незалежності України. У заході взяли участь керівництво Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської рад, народні депутати України, представники різних державних відомств та служб, силових структур області, військові, учасники АТО, представники громадських організацій, духовенство, представники іноземних делегацій, харків’яни.

Від Харківського національного університету внутрішніх справ у церемонії покладання квітів взяли участь Голова Наглядової ради ХНУВС, член Колегії МВС України, народний депутат України Ірина Єфремова, ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, ректори навчального закладу попередніх років генерал-полковники міліції Олександр Бандурка та Сергій Гусаров, проректори, начальники факультетів та підрозділів, слухачі магістратури, курсанти та студенти університету.

Завершилися урочистості виступами духового оркестру ХНУВС та ансамблю народного танцю м. Харкова.