Шановні курсанти і студенти, магістри й аспіранти, ад`юнкти і докторанти! Високоповажні викладачі та командири!

Сердечно вітаю вас із початком нового навчального року! Нехай навчання не лише дає знання, а й приносить задоволення, а наукова діяльність і надалі зміцнює потенціал національної правоохоронної системи України та прищеплює світові стандарти в ефективності боротьби та протидії злочинності.

Дорогі першокурсники! Вітаю з тим, що ви поповнили велику родину Харківського національного університету внутрішніх справ! Цьогоріч вас понад 3 тисяч.

Впевнена, кожен з вас відчуватиме себе не лише частиною славетного колективу Університету, а й особистістю, яка вже за декілька років формуватиме європейську правоохоронну систему нашої держави!

Бажаю всім міцного здоров`я, високих оцінок та здобуття нових, важливих і цікавих знань!

Слава Україні!