Напередодні нового навчального року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося чергове засідання Вченої ради, під час якого ректор університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив нагороди працівникам вишу. за високий професіоналізм, вагомий внесок у підготовку кваліфікованих фахівців для правоохоронних органів та державних установ.

Подякою Голови Харківської державної обласної адміністрації нагороджено:

• підполковника поліції Бортника Сергія Миколайовича, декана факультету № 2;
  • капітана поліції Гладкову Євгенію Олексіївну, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності;
  • Калайду Оксану Анатоліївну, старшу медичну сестру медико-санітарної частини.

Почесною грамотою Харківської міської ради нагороджено підполковника поліції Осятинського Станислава Олександровича, начальника відділу міжнародних зв’язків.

Подякою Харківського міського голови нагороджено:

• Синєгубова Олега Васильовича, декана факультету № 6;
  • сержанта поліції Коростія Віталія Ігоровича, фахівця групи озброєння відділу матеріального забезпечення;

Подякою Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ нагороджено:

• старшого лейтенанта поліції Янюк Ганну Михайлівну, викладача циклу загальноправових дисциплін Інституту післядипломної освіти;
  • Вербицьку Наталію Анатоліївну, провідного фахівця факультету №4;
  • Гончарука Олега Миколайовича, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6;
  • Димшакова Дмитра Сергійовича, завідувача відділення роботи з постійним складом відділу кадрового забезпечення;
  • Котова Василя Олександровича, старшого викладача кафедри військової підготовки;
  • Петросянца Олександра Арнольдовича, техніка відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи;
  • Рябко Олександру Геннадіївну, фахівця відділення документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення;
  • Удовиченко Лілію Геннадіївну, коректора відділення документального забезпечення відділу режимно-секретного та документального забезпечення;
  • Фіновського Романа Станіславовича, завідувача відділення технічних засобів навчання інформаційно-технічного відділу;
  • Чумака Володимира Валентиновича, провідного наукового співробітника відділу організації наукової роботи.

За високий професіоналізм, вагомий внесок у розбудову правової держави, активну наукову та громадську діяльність, а також з нагоди святкування Дня Незалежності України Грамотою Громадської ради Харківської обласної державної адміністрації нагороджено Чумака Володимира Валентиновича, провідного наукового співробітника відділу організації наукової роботи.

Також, на Вченій раді атестат доцента по кафедрі соціології та психології вручено першому проректору навчального закладу підполковнику поліції Швецю Дмитру Володимировичу; атестат професора по кафедрі теорії та історії держави і права вручено проректору університету Михайлу Юрійовичу Бурдіну. Диплом доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.05 – трудове право; право соціальне забезпечення вручено декану факультету № 2 підполковнику поліції Бортнику Сергію Миколайовичу.

Валерій Васильович побажав нагородженим подальших успіхів у плідній діяльності, творчого натхнення, нових звершень і перемог.