Початок нового навчального року у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ традиційно починається з дарунків видань, напрацьованих вченими вишу. Так, новий навчальний посібник «Спеціальна техніка Національної поліції України» (Загальна частина) презентував бібліотеці авторський колектив кафедри кібербезпеки факультета № 4 – завідувач кафедри кібербезпеки, кандидат технічних наук, доцент Юрій Гнусов, викладач кафедри кібербезпеки, кандидат технічних наук Віталій Світличний та доцент кафедри кібербезпеки, кандидат наук державного управління, майор поліції Юрій Онищенко.

Видання  містить правові основи застосування спеціальної техніки  у діяльності Національної поліції України  та засобів індивідуального захисту.

Навчальний посібник стане в нагоді майбутнім правоохоронцям та діючим працівникам поліції.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з новим виданням!