День знань для Харківського національного університету внутрішніх справ – це не тільки урочисті заходи з нагоди нового навчального року, а й День відкритих дверей для батьків курсантів та студентів, їх друзів та майбутніх абітурієнтів, що бажають стати правоохоронцями або отримати цивільні спеціальності у відомчому виші. Сьогодні вони мали можливість познайомитися з університетом, оглянути його матеріальну базу, відвідати навчальні полігони, спеціалізовані аудиторії та спортивні майданчики, а також   ознайомитися з роботою Кінологічного центру та вибухотехнічного управління ГУНП в Харківській області, Управління поліції охорони в Харківській області, Управління патрульної поліції в м. Харкові, Управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП в Харківській області, батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Харківській області, а також оглянули виставку зброї, спеціальної техніки та обладнання, які є на озброєнні у підрозділах ГУНП в Харківській області, Харківського НДЕКЦ МВС України, Харківського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ, Східного територіального управління Національної гвардії України та ДП «Харківське конструкторське бюро по машинобудуванню ім. А.А. Морозова».