Начальник Департаменту кіберполіції НПУ генерал-поліції третього рангу Сергій Демедюк поспілкувався з курсантами першого курсу факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ, який є єдиним навчальним підрозділом в Україні, на базі якого здійснюється підготовка та підвищення кваліфікації працівників підрозділів Департаменту кіберполіції.
Сергій Васильович акцентував увагу курсантів на необхідності належного ставленя до навчання, опанування не тільки теоретичними знаннями, а й найголовніше – практичними навичками. За словами начальника Департаменту, служба в підрозділах кіберполіції в сучасних умовах є почесною та важливою. Випускники факультету є дуже затребувані, як в лавах Департаменту, так і в інших службах Національної поліції України.