Бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ одержала в дарунок понад 200 примірників наукових, навчальних та періодичних видань. Книги презентував декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук.

Серед юридичної літератури є видання, яке стало внеском у розбудову національної правової системи держави «Правова еліта України» - К.:Логос Україна, 2018.-372 с.. На його сторінках висвітлені досягнення науковців-правознавців та спеціалістів-практиків.

Також серед видань є монографії адміністративно-правової тематики: Шопенка С.С. Адміністративно-юрисдикційна діяльність правоохоронних органів України: /за заг. ред. О.М. Музичука. Х.:Константа, 2018; Чаплинської Ю.А. Реформування  органів прокуратури України: проблеми теорії та практики - Х.: Константа, 2018; Клочка І.О. Адміністративно-правові засади діяльності органів прокуратури України щодо протидії корупції/за заг.ред. О.М. Музичука.-Х.: Константа, 2018.  та  наукові праці багатьох інших досвідчених і молодих вчених.

Бібліотека університету запрошує всіх, хто стежить за тенденціями розвитку правоохоронної сфери та юриспруденції, ознайомитися з новими виданнями.