У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли відбіркові матчі за право взяти участь у турнірі «Кубок МВС України з футболу–2018». На спортивно-тренувальному комплексі «Динамо-Арена» змагалися футбольні команди шести вишів МВС України – Дніпропетровського, Луганського, Львівського, Одеського державних університетів внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ та Донецького юридичного інституту. За результатами жеребкування команди були розподілені на групи.

Перший ігровий день приніс такі результати:

перша гра: ХНУВС 8:0 ЛДУВС;

друга гра: ДДУВС 0:2 ОДУВС;

третя гра: ХНУВС 6:1 ДЮІ;

четверта гра: ДДУВС  4:4 ЛДУВС.

Наступного дня команди догравали в групах й було зафіксовано наступні результати:

перша гра: ДЮІ 4:1 ЛДУВС;

друга гра – ОДУВС 1:1 ЛДУВС.

За результатами ігор у групах до фіналу вийшли збірні команди Харкова та Одеси. Фінальна гра цих команд завершилася перемогою збірної Харківського національного університету внутрішніх справ з рахунком 9:0. Тож, наша футбольна команда візьме участь у фінальній частині турніру «Кубок Міністра внутрішніх справ України–2018», який проходитиме у Києві з 24 по 27 вересня поточного року.