Під час засідання були розглянуті наступні питання: про вступ нових членів до профспілки та про надання матеріальної допомоги її членам.

До профспілкової організації надійшло ще 846 заяв членів колективу університету про вступ до організації. Вони були розглянуті та затверджені членами комітету. Таким чином, на сьогоднішній день до профспілки вступили 91,7% членів колективу навчального закладу.

Також під час засідання було розглянуто звернення керівництва університету про надання матеріальної допомоги шести працівникам університету – членам профспілки, які вкрай її потребують (у зв’язку з тяжкою хворобою та похованням близьких родичів). Комітет одноголосно ухвалив  рішення про надання матеріальної допомоги зазначеним членам профспілки.