У бібліотеці університету відбувся «День кафедри». Від викладачів кафедри соціології та психології факультету № 6, яку очолює доктор психологічних наук, професор Олена Євдокімова, бібліотека отримала книжкові дарунки. Серед видань – наукові доробки вчених кафедри докторів психологічних наук Олени Євдокімової та Олени Землянської, доктора педагогічних наук Валентини Тюріної, кандидатів психологічних наук Лариси Шевченко, Миколи Логачева, Ірини Жданової, Юрія Александрова, Алли Шиліної та інших. Серед навчальних посібників – сучасні видання  «Психологія у професійній діяльності поліції», «Практична психологія», «Правові та психологічні аспекти застосування поліцією вогнепальної зброї». Видання рекомендуються для використання в освітньому процесі підготовки поліцейських та професійній діяльності персоналу Національної поліції України.

Наприкінці зустрічі в бібліотеці відбулося робоче засідання кафедри, під час якого розглядалися питання підготовки студентів з використанням сучасних методик навчання.