Працівники відділу соціально-гуманітарної роботи та актив наукового товариства курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у круглому столі «Історія нескорених: спадкоємність поколінь», який відбувся на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

У роботі круглого столу взяли участь представники Харківської обласної державної адміністрації, Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації, директор Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Людмила Бєлова, представники громадських організацій, ветерани АТО, члени родин загиблих, волонтери, курсанти військових закладів Харкова.

Учасники заходу взяли участь в обговоренні питань національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, вшанування пам’яті  загиблих під час антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на сході України. Про стан та заходи щодо покращання національно-патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті загиблих під час антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на сході України та волонтерську діяльність у Харківському національному університеті внутрішніх справ присутнім розповів курсант 3 курсу факультету № 1 капрал поліції Віталій Найда.

Результати роботи будуть надані для обговорення до Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській обласній державній адміністрації.