У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання робочої експертної групи щодо координації євроатлантичної інтеграції України з питань імплементації Резолюції РБ ООН № 1325 «Жінки. Мир. Безпека» в секторі безпеки і оборони України.

У засіданні взяли участь Голова правління «Інформаційно-консультативного жіночого центру», національна консультантка Програми «ООН Жінки» Олена Суслова та перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Дмитро Швець.

У рамках заходу обговорювалися наступні питання: інституційний механізм ХНУВС; стан інтеграції проблематики забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у навчальних дисциплінах ХНУВС (досягнення, потенційні ризики, існуючі проблемні питання та шляхи їх вирішення); гендерний баланс у статистиці по факультетах і спеціальностях; інституційні та ресурсні можливості викладання гендерної тематики  курсантам та студентам університету.