Відбулося вручення сертифікатів учасникам тренінгу з питань лідерства та управління, який пройшов у Харківському національному  університеті внутрішніх справ. Сертифікати вручили Голова КМЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас та Голова регіонального офісу КМЄС у м. Харків Вернер Педерсен. Перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець зазначив, що лідерські якості та вміння правильно спланувати роботу мають бути притаманні кожному керівнику. Пан Ланчінскас відзначив, що працівники поліції повинні вірити в себе, довіряти колегам по службі та прагнути змін на краще. Дмитро Швець подякував пану Ланчінскасу за підтримку, яку надає Консультативна місія Європейського Союзу в Україні університету. Було відмічено, що українська поліція найближчим часом опанує європейські стандарти та стане справжнім партнером громадськості.