У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася підсумкова перевірка рівня службової підготовленості особового складу.

У складі комісії, що проводила перевірку, були завідувач кафедри вогневої підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Віталій Федоров, доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 підполковник поліції Владислав Колісніченко, провідний фахівець відділу кадрового забезпечення майор поліції Костянтин Захаров.

Працівники академії, які мають спеціальні звання поліції, склали диференційовані заліки за нормативами та критеріями оцінки, визначеними Положенням про організацію службової підготовки працівників Національної поліції України.

«Академія поліції», м. Суми