Розпочалися змагання на першість Харківського національного університету внутрішніх справ з військово-прикладних видів спорту, присвячені Дню захисника України. У змаганнях беруть участь курсанти та студенти всіх факультетів університету. Команди спортсменів змагатимуться  у жиму штанги лежачи, у бігу на 100 м, силовій естафеті та перетягуванні канату. Спортивний захід відкрив проректор навчального закладу Анатолій Клочко, який побажав учасникам змагань наполегливості, сили духу та волі до перемоги.

У кожному виді змагань будуть визначені переможці та призери як в особистому, так і в командному заліку. Вони отримають дипломи відповідних ступенів, а команда, що посяде І місце, буде нагороджена перехідним кубком.