Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректори, декани факультетів, працівники, курсанти, студенти, слухачі кафедри військової підготовки взяли участь у заходах, присвячених Дню захисника України та Дню українського козацтва, що відбуваються на майдані Свободи Харкова. Це – масштабний захід, який до сьогодні жодного разу не проводився на території Харківської області. На майдані представлена виставка техніки та озброєння військових частин, які розташовані на території Харківського гарнізону, наживо транслюються заходи, що відбуваються на Софіївській площі Києва. До святкових дат приурочена й церемонія принесення Клятви на вірність Україні кадетами та ліцеїстами навчальних закладів Харкова, серед яких і учні Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей «Правоохоронець»».