У Харкові відбулася друга хвиля проекту UPSHIFT Україна, що проводиться фондом «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості і підвищення громадської активності підлітків і молоді в Східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Курсант 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Цебинога, курсант 3 курсу факультету № 1 Альона Носова та курсант 2 курсу факультету № 2 Владислав Степаненко представили власний проект «Stop cyberbulling». Вони пройшли тривалий конкурсний відбір. Для участі у фіналі конкурсною комісією було відібрано лише десять робіт. Проект команди Харківського національного університету внутрішніх справ був визнаний одним із кращих та отримав грошовий грант на реалізацію у сумі 60 000 гривень.

Науковий керівник проекту – провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи кандидат юридичних наук Володимир Чумак.