За ініціативи доцентів кафедри конституційного і міжнародного права університету Лариси Варунц, Олександра Радченка та викладача кафедри Наталії Філіпської для курсантів навчальних груп Ф4-101 та Ф4-201 факультету № 4 було проведено ознайомчу лекцію «Розвіювання стигми та зменшення рівня дискримінації стосовно осіб, інфікованих ВІЛ/СНІД з боку працівників поліції».

Актуальність лекції, проведеної професором кафедри Андрієм Войціховським, обумовлена специфікою роботи поліцейських та необхідністю володіння знаннями та навичками спілкування з вразливими групами населення. Було продемонстровано низку відеоматеріалів, які в доступній формі донесли інформацію щодо шляхів інфікування ВІЛ/СНІД та іншими інфекційними захворюваннями, заходів особистої безпеки та поведінки поліцейського стосовно груп ризику.