У Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувся Всеукраїнський науковий форум «Регулювання та перспективи ринку криптоактивів». У заході взяла участь слухач магістратури зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Передерій. Вона виступила із доповіддю «Безпека інвестицій в криптоактиви», яку підготувала під керівництвом завідувача кафедри економіки та фінансів Оксани Маковоз.

Під час форуму обговорювалися проблемні питання щодо напрямів регулювання та визначення перспектив ринку криптоактивів в Україні, економічні та правові аспекти, а саме: державне регулювання криптоактивів у світі та в Україні; Stablecoin: світовий досвід та перспективи в Україні; цифрові валюти центральних банків: перспективи реалізації та використання тощо.