Cтудентка Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Анастасія Байстрюченко, як представник студентського самоврядування Сумської філії,  долучилася до  проекту «Стратегія розвитку міста Суми  до 2027 року», який проводився за ініціативи Сумської міської ради.

У рамках заходу, починаючи з жовтня, проходять  секторальні стратегічні сесії, на яких представники громадських організацій, люди з особливими потребами, міська влада, представники різних структурних підрозділів, активні сумчани та студентська молодь визначають майбутнє свого міста.

Анастасія Байстрюченко взяла участь у кількох стратегічних сесіях, під час яких обговорювалися питання соціального захисту, транспорту та освіти.

Сумська філія ХНУВС