Старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олексій Рвачов та інспектор відділу розшукової інформації Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП в Харківській області старший лейтенант поліції Марина Новікова провели бінарне заняття у навчальних групах Ф4-102 та Ф4-103 з навчальної дисципліни «Правові засади захисту інформації».

Під час заняття здобувачів вищої освіти ознайомили з переліком інформаційних підсистем інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України», відомостями які міститься в цих підсистемах, порядком розмежування та надання доступу до інформації працівникам поліції в залежності від підрозділів, в яких вони проходять службу. Окремо обговорили питання щодо напрямків використання можливостей інформаційних підсистем поліції під час розслідування злочинів та протидії злочинності.