Викладач кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Кисельов за запрошенням керівництва ГУНП в Сумській області взяв участь у відеоселекторній нараді керівництва ГУНП в Сумській області. Серед учасників наради були керівники територіальних відділів та відділень поліції, їх заступники, працівники підрозділів кримінальної поліції та інспектори чергових частин. Порушувалося питання складання орієнтувань на розшук осіб, що скоїли злочини, зниклих безвісті осіб, встановлення осіб невпізнаних трупів, розшуку транспортних засобів.

Викладач розповів про методику систематизованого опису зовнішності людини (метод словесного портрету), про особливості складання різних видів орієнтувань (службових, для громадськості), про джерела отримання інформації та про необхідність взаємодії підрозділів поліції під час збирання інформації, необхідної для складання орієнтувань. Було надано методичні матеріали з питання опису зовнішності людини, зразки орієнтувань, а також наголосили про доцільність повторення працівниками, відповідальними за складання орієнтувань, розділу дисципліни «Криміналістика» про дослідження зовнішності людини.

Сумська філія ХНУВС