Курсант факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидат у майстри спорту Єлизавета Бєляєва у складі збірної команди України взяла участь у Чемпіонаті світу з шашок–100, що пройшов у м. Гомель (Республіка Білорусь).

Серед 250 шашистів з 15 країн світу було визначено найсильніших юнаків і дівчат у двох видах програми (класичної та блискавичної) у чотирьох категоріях: «юніори» (до 20 років), «кадети» (до 17 років), «молодші кадети» (до 14 років) і «юні надії» (до 11 років).

Збірна України на цьому чемпіонаті була представлена 20 спортсменами з 6 областей України: Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської, Харківської та  Херсонської.

Єлизавета Бєляєва виступала у класичній програмі та зайняла 8 місце, набравши 10 балів у своїй категорії серед 26 учасників.