Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко разом із проректорами, деканами факультетів та начальниками структурних підрозділів перевірив наявність тепла у приміщеннях навчального закладу. Валерій Васильович відвідав аудиторії, гуртожитки, де мешкають курсанти та студенти, поспілкувався з молоддю. Ректор зазначив, що з настанням холодів необхідно зберігати тепло в приміщеннях, добре одягатися, уникати протягів та переохолодження, берегти власне здоров’я. Також Валерій Васильович наголосив на дотриманні внутрішньої дисципліни, санітарно-гігієнічних норм у побуті та бережному ставленні до матеріальних цінностей.

Ректор також оглянув побутові приміщення, приміщення господарського та адміністративного призначення й наголосив, що питання, які потребують вирішення, будуть у нього на особистому контролі.